Експрес-аналіз 2

X

  Einloggen
  Login
Logge dich mit deinem Login-Namen und Passwort ein, um Zugriff auf alle Skrippy-Funktionen zu bekommen.
Klicke hier um dich neu zu registrieren oder hier falls du dein Passwort vergessen hast.
    • Benutzername
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018
Erste Seite
Impressum SCHLIESSEN

Projektliste SCHLIESSEN

  Autorenprofil
Visitenkarte des hauptverantwortlichen Autors:

Online-Zeitung
kostenlos erstellen
  Melden
  Inhalt melden
Mit diesem Formular kannst du objektiv bzw. rechtlich unangebrachte Inhalte auf dieser Seite an die Moderation melden.
  Teilen

Folgende Zeitungen aus der Rubrik

Interessengruppen

könnten dich interessieren
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite

Інклюзивна освіта

Круглий стіл

  З метою реалізації теми дня «Проблеми, здобутки, перспективи» був організований круглий стіл «Інклюзивна освіта». Були запрошені: методист відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Рибалка Тетяна Олександрівна, завідуючі ЗДО №1 Шабельник Ірина Анатоліївна, ЗДО №10 Слабко Галина Борисівна, Слюсар Ольга Василівна – методист ЗДО №7, Іванченко Наталія Миколаївна – методист ЗДО №4, Григор’єва Олена Григорівна – практичний психолог ЗДО №4, Плісак Алла Григорівна – методист ЗДО №10, Грошева Лариса Олександрівна -  методист ЗДО №1.

  На заході розглядалася реалізація ідеї інклюзії в українських закладах дошкільної освіти. Студенти розкрили історію виникнення ідеї інклюзії у світі та Україні, поділилися своїми дослідженнями щодо досвіду інклюзії у європейських країнах, називали статистичні дані щодо дітей з особливими потребами, звернули увагу на проблеми і перспективи інклюзії.

  Присутні переглянули відео, яке було знято у Інклюзивно-ресурсному центрі Балаклійського району, першому центрі у Харківській області. До відео-слова запросили Пузир Світлану Анатоліївну, вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії, учителя-дефектолога Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 комбінованого типу та за сумісництвом викладача професійно-орієнтованих дисциплін філії, яка розповіла про роботу з дітьми з особливими потребами.

  Досвідом роботи в групах для дітей з особливими потребами поділилася з учасниками круглого столу Слюсар О.В. Вона наголосила, що ефективність роботи закладу залежить від створення особливого навчального середовища, командного підходу вихователів і батьків, психологічного та корекційного супроводу кожної дитини, раціонально підібраних стратегій навчання. 

 Важлива роль належить педагогам, які організовують та забезпечують оптимальні умови навчання, сприятливу атмосферу у дитячому колективі, спосіб презентації теми, який би залучав до діяльності усіх, був захоплюючим та не обтяжуючим чи виснажливим для «особливої» дитини, стимулював засвоєння інформації, сприяв застосуванню знань, умінню пов’язувати їх з життям, оцінюванню досягнень в різний спосіб. Саме тому на передній план виходить підготовленість навчального закладу, власне самих педагогів до роботи з дитячим колективом, до якого включені діти з особливими освітніми потребами.

  Практичний психолог Григор’єва О.Г. познайомила з нормативно-правовими документами, що забезпечують організацію інклюзивного навчання у загальноосвітніх закладах освіти, зі світовим досвідом інклюзивної освіти, категоріями дітей, яких охоплює ця освіта. Особливу увагу вона звернула на переваги та моделі інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами, основними напрямами, організацію роботи з батьками. З студентами цікаво були проведені ігри, вправи, які використовуються в роботі з особливими дітьми.

  Важливою формою роботи на заході було опрацювання формули складових успішної інклюзивної освіти Девіда Мітчелла, провідного американського спеціаліста в галузі інклюзивної освіти, та моделювання образу інклюзивного закладу дошкільної освіти учасниками круглого столу.

  Наприкінці заходу директор Балаклійської філії Наталя Володимирівна Денисова підкреслила важливість обговорюваної теми для майбутніх вихователів, подякувала запрошеним та організаторам за їх внесок у розробку актуального питання.

В.Т. Карабцова. Н.М. Слабко

Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite
Експрес-аналіз 2 четвер 22.11.2018 Erste Seite
Lade Seiteninhalt...Das könnte dich auch interessieren: ONLINE Zeitungen - neue und beliebte Artikel aus dieser Rubrik


Books for Lalibela – Fikire Library@Koyita and Asheten School
HOPE-ful-NewsVom 16.02.2019 00:00 Uhr    Verlag: Love and Light


Unsere Schülerzeitung
Unsere Schülerzeitung

Die Black and White ist eine Schülerzeitung des Julius-Stursberg-Gymnasiums.Die Schüler der Klasse 8d führen diese Schülerzeitung.Die Klasse 8d will damit verschiedene Organisationen oder ehrenamtliche Arbeiter vorstellen. Aber zuerst erzählen wir aus der Klasse 8d ein bisschen über unser Schule.Die Stursberg-Schule wurde 190...

Vom 14.02.2019 17:42 Uhr    Verlag: Black and White-Jsg


Bank in Saarbrücken wurde ausgeraubt!
Spuren in ganz Europa

Letzte Woche wurde die Sparkasse in der Bahnhofsstraße in Saarbrücken ausgeraubt.Die Polizei hat bereits die Verfolgung aufgenommen.Der Dieb wurde nun in verschiedenen Ländern Europas anhand von Videoaufnahmen erkannt, denn er hat viele Male zugeschlagen.Er trägt immer die gleiche Maske.Die Polizei bittet um Mithilfe.

Vom 09.02.2019 11:54 Uhr    Verlag: Pvanilly


Види заходів протидії загрозам безпеки
Забезпечення інформаційної безпеки

Діяльність з забезпечення інформаційної безпеки здійснюється за допомогою різних способів, засобів і прийомів, які у своїй органічній сукупності складають методи. Метод передбачає певну послідовність дій на підставі конкретного плану. Методи можуть значно змінюватися і варіюватися в залежності від тину діяльності, в якій вони використовуються, а також сфе...

Vom 03.02.2019 19:10 Uhr    Verlag: danill


Rainbow 01/2019
Frühlingserwachen Rainbow LifeStyleMagazin Germany

Fetes du MimosasMimosenfeste in der Provence, die wie das Mimosenfest in Mandelieu-La Napoule, haben eine lange Tradition. Die Feste zu Ehren der Mimose, einer prachtvoll blühenden Baumart an der Cote d’Azur finden schon sehr zeitig im Jahr statt und eröffnen neben weiteren bekannten Festen wie dem Karneval in Nizza die Urlaubssaison in de...

Vom 31.01.2019 22:00 Uhr    Verlag: Rainbow LifeStyleMagazin Germany